Oltrans

Dobre Przeprowadzki

Przeprowadzki firm

Oltrans - przeprowadzki

Zadzwon:

(0-22) 610-61-99

kom: 602 747 264

Czy przeprowadzka firmy może być przyjemna?

Musisz przenieść biuro, oddział lub całą firmę? Zastanawiasz się od czego zacząć i jak to wszystko przeprowadzić? Martwisz się jak to zniosą klienci i pracownicy?
Zadzwoń do nas pod numer (22) 610 61 99 (stacjonarny) lub 602 747 264 (komórkowy). Doradzimy, pomożemy zaplanować lub jeśli sobie życzysz zorganizujemy całą przeprowadzkę punkt - punkt (od spakowania do ułożenia rzeczy w miejscu docelowym). Dodatkowo, możemy podłączyć i uruchomić sprzęt komputerowy i elektroniczny.
Poniżej kilka pytań i odpowiedzi związanych z przeprowadzkami...

Czy przeprowadzka firmy może być niezauważona przez moich klientów?

Przeprowadzka musi być niezauważona przez Twoich klientów. To jest nasze credo. Rozumiemy i wiemy jak ważny jest dla Ciebie każdy klient.

Czy w czasie przeprowadzki stracę klientów?

Zyskasz nowych. Twoi klienci będą pod wrażeniem, że przeprowadzka nie miała wpływu na jakość Twoich usług i towarów. Twój profesjonalizm zachęci do współpracy nowych klientów.

Czy moi pracownicy będą tak samo efektywni?

Jeśli sobie życzysz, Oltrans - przeprowadzki spakuje i ułoży rzeczy Twoich pracowników w miejscu docelowym w czasie gdy są oni poza biurem. Zapewni to pełną płynność ich pracy.
Jednakowoż pakowanie i rozpakowanie rzeczy mogą wykonać Twoi pracownicy, co może im zająć pewien czas.

Czy to się opłaca?

Nie mamy żadnych wątpliwości, że fachowiec lepiej, taniej i szybciej upiecze chleb niż ten, kto tego nie robi codziennie.
Jeśli policzysz straty, przerwy w pracy, utraconych klientów to koszt przeprowadzki wykonanej przez Oltrans - przeprowadzki będzie kilkakrotnie niższy niż nieprofesjonalna usługa przypadkowej firmy czy też "pospolite ruszenie" pracowników. A ceny mamy najlepsze!

Czy przeprowadzka może być moim sukcesem?

Jeśli jesteś odpowiedzialny za przeprowadzkę, to wybierz firmę która zapewni sukces w powierzonym Tobie projekcie. Gdy przeprowadzka będzie bez wpływu na klientów, pracę firmy a także sprawna i bezpieczna to będzie to Twój sukces. "Oltrans - przeprowadzki" wykonuje tylko takie przeprowadzki.

Zapraszamy do współpracy!


Oltrans - przeprowadzki

Twoje mienie.

W profesjonalnych rękach.

Oltrans - Dobre Przeprowadzki, ul. Biskupia 46, 04-216 Warszawa, tel: (022) 610 61 99,    DobrePrzeprowadzki.pl