Oltrans

Dobre Przeprowadzki

Osoby indywidualne

Oltrans - przeprowadzki

Zadzwon:

(0-22) 610-61-99

kom: 602 747 264

Czy bywają bezproblemowe przeprowadzki?

Przeprowadzka do nowego, wymarzonego miejsca zamieszkania to piękna i radosna chwila. Unikalna w życiu. Stworzyliśmy naszą firmę po to, byś mógł skupić swoje myśli na urządzania nowego gniazdka i cieszyć się szczęściem Najbliższych. Organizację i transport mienia pozostaw nam. Zrobimy to bezpiecznie, sprawnie i tanio.

Czy powinienem przeprowadzkę powierzyć dobrej firmie?

Przeprowadzki dla nas ludzi, stanowią problem. Jest wiele czynności, które trzeba wykonać i o których trzeba pamiętać w trakcie przeprowadzki. A przecież przeprowadzka to nie jedyna rzecz, o której musimy myśleć w trakcie urządzania nowego miejsca. Trzeba przygotować nowy lokal, posprzątać i zorganizować nowe życie. Przy tym musimy pamiętać o codziennych obowiązkach.

Czy chcemy zatem dokonać przeprowadzki bez głowy, w pośpiechu, bez przygotowania? Bez właściwej organizacji, bezpiecznych opakowań, właściwego transportu?
Nie chcemy tu opisywać, ileż to rzeczy pakowanych samemu, w pośpiechu, w prowizoryczne opakowania ulega zniszczeniu, zagubieniu w trakcie przeprowadzki. Nie chcemy też opisywać ileż mebli, kuchni, wyposażenia, nieodwracalnie zostaje uszkodzonych w trakcie transportu własnymi środkami.

Czy zatem możemy pozbyć się problemu przeprowadzki i mieć gwarancję, że nasze rzeczy, do których tak przecież jesteśmy przywiązani, znajdą się w naszym nowym lokum bezpieczne i całe. A przy tym całość przeprowadzki będzie nas kosztować porównywalnie, a może nawet taniej niż gdybyśmy sami organizowali temat przeprowadzki? A na pewno dużo bezpieczniej.

Dlaczego Oltrans - przeprowadzki?

Pragniemy zaoferować Panstwu pomoc, wziąć na swoją głowę wszelkie niedogodności jakie niosą ze sobą przeprowadzki. A zrobimy to fachowo, gdyż wykonujemy tylko przeprowadzki. Zostawcie Państwo nam problem przeprowadzki, zaś sami zajmijcie sie przede wszystkim Rodziną, a także tym wszystkim co jest potrzebne by Wasze nowe gniazdko było najcieplejszym miejscem na świecie.

Dziękujemy za poświęcony nam czas i zapraszamy do kontaktu z Oltrans - Dobre Przeprowadzki.

Oltrans - Dobre Przeprowadzki
ul. Biskupia 46
04-216 Warszawa
tel: 0 (22) 610 61 99
tel: 0 602 747 264


Przeprowadzki osób indywidualnych, prywatne

W nowym miejscu.

Bezpiecznie i tanio.

Oltrans - Dobre Przeprowadzki, ul. Biskupia 46, 04-216 Warszawa, tel: (022) 610 61 99,    DobrePrzeprowadzki.pl